• Новак
Монистра Супер-Лон Кабел - Големина # Извртени Најлон - Шангај Црвениот Двор Калем

Монистра Супер-Лон Кабел - Големина Извртени Најлон - Шангај Црвениот Двор Калем

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

Супер-Лон На Монистра, познат и како С-Лон, е изопачен најлонски кабел со повеќе влакна во екстра тешка големина #18. Идеален е за жици, капчиња со мушка и накит од микро-макрама! Боја : Шангај Црвено. Мерења : конецот е дебел 0,5 мм. Калемот има 77 јарди конец. Количина : Една Калем Монистра Супер-Лон Кабел-Големина #18 Извртени Најлон-Шангај Црвена / 77 Двор Калем.

Главните карактеристики

Избор на клиент