• Новак
Sofia фармерки ФАУ завиткан преден дел од вратот на вратот на вратот на вратот

Sofia фармерки ФАУ завиткан преден дел од вратот на вратот на вратот на вратот

DEN 223.68
Пристапност
Во достапна форма

Завиткајте се во мекост и ласкајте ја вашата фигура со оваа факс-обвивка преден V-врат-плетен врв од фармерките на Софија од Софија Вергара, исклучиво на. Направено е од мека вкусна плетена ткаенина за удобност и има разузнавана страна детали за прилагодено и безбедно вклопување. Cúbrete de suavidad y oviorce tu siueta con este top tejido de punto con cuello en v y falso cruce delantero de sofía фармерки, por sofía vergara, ексклузивен en. Confeccionado con tejido de punto elástico e greíblemente suave para tu comodidad, tiene un detalle plisado al costado para que se ajuste al cuerpo de forma segura y персонализада. Мерења на мали модели : Висина 5? 9 ", половината 24", биста 32 ", колкови 35,5". Мерења на моделот XXL : Висина 5? 9?, Биста 38?, Половината 37?, Колкови 50?. Faux завиткан фронт. Долги ракави. Директно полите. Детални детали. Плеска ткаенина Jerseyерси. 95% рајон, 5% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте. Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент