• Новак
Кратка ракав за кратки ракави во lyеклин Раглан и пантолони за спиење

Кратка ракав за кратки ракави во lyеклин Раглан и пантолони за спиење

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Престојот во затворено значи да останете во целосна удобност. Чувајте пријатно во 2-парчиња маица на lyеклин и панталони за пижами поставени изработени во прекрасно мека полиестер и мешавина од спандекс. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња пижама сет вклучува : маица и панталони. Маица : опуштено вклопување; лажички врат; Кратки ракави на Раглан. Панталони : високи; опуштено вклопување; влечење на стајлинг; засилени нозе; Отвори со манжетни со нозе. 93% полиестер/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица и панталони за спиење 2 парчиња пижами поставени за жени од lyаклин.

Главните карактеристики

Избор на клиент