• Новак
Редовни и плус големина Униформски униформни униформни шорцеви на Училиштата на Јуниори

Редовни и плус големина Униформски униформни униформни шорцеви на Училиштата на Јуниори

DEN 468.16
Пристапност
Во достапна форма

А+ стил во шорцевите во Бермуд на Wonder Nation. Направено со допир на стрии за удобно и ласкаво вклопување. Прави подготвување за училиште лесно како 1-2-3. Затворање на копчињата со поштенски мува. 2 предни коси џебови; 2 џебови за заварување. Отпорен на смалување. Отпорен на брчки. Отпорни на избледени. Јамки на појас. Одобрена училишна униформа. 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Училишна униформа стрии во Бермуда шорцеви за плус големина јуниори од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент