• Новак
Модвеј Портија Перформанси Кадифена Кралица Платформа Кревет Во Јаглен

Модвеј Портија Перформанси Кадифена Кралица Платформа Кревет Во Јаглен

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Подигнете ја вашата главна спална соба или спална соба за гости со гроздобер модерна елеганција и глам деко стил На Креветот На Платформата За Кадифена Кралица Портија. Одликувајќи се со луксузна кадифена текстура, заоблена форма, облога на ноктите и плисиран дизајн, обложената глава на овој кревет со големина на кралица нуди поддршка за удобност додека седите во кревет. Покриен со кадифе отпорен на дамки, овој тапациран кревет е цврста основа за душеци за мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. Елиминирање на потребата за пролетна кутија, рамката НА МДФ на овој кревет на платформа е комплетна со систем за поддршка на дрвени летви изработен со топола за трајна издржливост и поддршка. Оваа рамка за кревет со летви се потпира на златни метални нозе со капачиња за стапала што не означуваат и вклучува армиран централен зрак со две потпорни нозе за зголемена стабилност. Потребно е собрание. Кралицата Кревет Тежина Капацитет : 800 фунти. АЖУРИРАЊЕ НА СПАЛНАТА СОБА-Подигнете ја главната спална соба или декор за спална соба за гости со оваа рамка за кревет со големина на кралица. Потпирајќи се на златни метални нозе со капачиња што не означуваат, оваа рамка за кревет од кадифе е класично ажурирање на глам деко. КАДИФЕНА ПЛАТФОРМА КРЕВЕТ-мек, кадифе отпорен на дамки ја покрива рамката на овој минималистички, но елегантен тапациран кревет. Овој кадифен кревет е издржлив додаток кој поддржува до 800 килограми. РАМКА ЗА КРЕВЕТ СО ЛЕТВИ-без потреба од пружина за кутија, Портија има систем за поддршка на летви од топола, во кој се сместени речиси секој душек, вклучувајќи мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. ПЛИСИРАНА ГЛАВА-Со заоблена форма, облога на ноктите и плисиран дизајн, насловот на кралицата на овој кревет носи гроздобер гламур и глам деко елеганција во вашата главна спална соба или гостинска соба. ЦВРСТА ОСНОВА ЗА ДУШЕК - со цврста рамка ОД МДФ, овој кревет на платформа е комплетен со армиран централен зрак и потпорни нозе за зголемена стабилност. Димензии : 87 "Л х 63.5" В х 50-58 " Х.

Главните карактеристики

Избор на клиент