• Новак
Примарен Сребрен Сребрен Дијамантски Синџир со јаже

Примарен Сребрен Сребрен Дијамантски Синџир со јаже

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Одлично за секојдневна употреба, овој ѓердан од сребрен ланец прикажува шармантен дизајн на јаже со детали со дијамантски крој. Полиран до совршенство овој синџир се прицврстува со затворач за јастог. Мери 16-инчен долг и 1,85 мм широк.Метална Тежина : Тип на накит од 5 грама : Стил На Финиш : Завршна Обработка На Накит : Висок лак, дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 16-инчен х 1,85 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Полиран, дијамант-сече, Цврст, Јастог Канџа.

Главните карактеристики

Избор на клиент