• Новак
АЛУМИНИУМ РАБ XD РАЦИЈА 20X10in Сатен Црна Машински Финиш, XD86221063518N

АЛУМИНИУМ РАБ XD РАЦИЈА 20X10in Сатен Црна Машински Финиш, XD86221063518N

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD АЛУМИНИУМ Раб XD862 РАЦИЈА 20 X10in Сатен Црна Машински Финиш, XD86221063518 N Модел Број-XD862 Рација Производителот Дел Број-XD86221063518 N Болт Шема-6 X135 Офсет18 mm Задниот Простор-4.79.

Главните карактеристики

Избор на клиент