• Новак
Џиблако Писма DIY 3d Огледало Акрилик Ѕид Налепница Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал Z

Џиблако Писма DIY 3d Огледало Акрилик Ѕид Налепница Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал Z

DEN 111.84
Пристапност
Во достапна форма

26 Букви DIY 3 D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал ZDescription : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет На Боја : златен Материјал : Акрилна Шема : 26 букви (А~З) Големина : Околу 15 см Внатрешен/Надворешен Винил се однесува на СЕКОЈА мазна, чиста, рамна површина.Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија И направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера можете да ја користите украсете ја дневната соба, спалната соба И така натаму Погоден За секоја рамна мазна површина, како што се прозорец, ѕид и керамика, etоу за употреба : Изберете мазна чиста и сува ѕидна површина.Излупете ја налепницата Една по една Поставете го лепилото на површината на планот без да ги притиснете така што ќе биде полесно да се повлече и репозиционира доколку е потребноако резултатот е задоволителен за вас. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.Пакет вклучени : 1 PC огледало писмо= ѕидните налепници се изработени од врвен самолеплив ПВЦ со шарено печатење со висока резолуција. Безбедно, нетоксично, водоотпорно, без лесно кинење. Може лесно да се отстрани и нема да остави остатоци, пријателски настроени кон ѕидот, ќе траат со години без избледување, брчки или лупење. Тие се претходно исечени налепници, секоја налепница за животни и дезени е полирана. Треба само да ги излупите и да ги залепите на мазната, чиста и сува површина, нема потреба од дополнителен лепак. Оваа живописна вселенска сина космичка ѕидна налепница е погодна за украсување детска спална соба, дневна соба, а исто така е совршена за врати, прозорци, плакар, декорација на подот, декор на таванот, украси за домови, декор за расадник, изложбена сала за вселената, забавни паркови. Одличен подарок за Како Божиќ, роденден, ново бебе. Сјај во темната соба декор осветли ѕид уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент