• Новак
Женски Јога Панталони Жени Обични Печатени Хеланки Со Висок Струк Подигнете Фитнес Спортски Хеланки Јога Панталони

Женски Јога Панталони Жени Обични Печатени Хеланки Со Висок Струк Подигнете Фитнес Спортски Хеланки Јога Панталони

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Сите. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврста Боја. должина на ракавот : краток ракав. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА табела за панталони : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77" Должина : 98см/38.58" : 88см/34.65"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Половината : 74см/29.13" Должина : 100см/39.37" : 94см/37.01"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50" Должина : 102см/40.16" : 100см/39.37"големина : xl сад : 10 еу : 40 половината : 86см/33.86" ДОЛЖИНА : 104СМ/40.94" : 106см/41.73"големина : xxl сад : 12 еу : 42 половината : 92см/36.22" ДОЛЖИНА : 106см/41.73" : 112см/44.09" јога Панталони за жени лабава одговара. јога панталони со права нога за жени. Меки Јога Панталони Со Контрола На Стомакот И Внатрешен Џеб за Жени. Висок Струк Јога Тренингот Печати Хеланки Со Џебови Вежба Трчање Салата За Контрола На Стомакот панталони. [Прилики] велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент