• Новак
Шарм Сам Накит Приврзок Кинески Приврзоци Шарм Ѓердан Јин Јанг Емајл Фенгшуи Таи Правење Фенг Шуи Антички

Шарм Сам Накит Приврзок Кинески Приврзоци Шарм Ѓердан Јин Јанг Емајл Фенгшуи Таи Правење Фенг Шуи Антички

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Овој приврзок е уникатен додаток кој ќе го украси вашиот занает САМ. Можете да го тоа на вашата торба, чанта, ранец, или во вашиот автомобил како декорација. Прекрасната изработка обезбедува извонредни детали и долг работен век. Тоа е одличен подарок за роденден, фестивал, дипломирање и секоја пригода. Карактеристики. - Боја : Црна И Бела. - Материјал : Легура. - Големина : Прибл. 2. 00Х1, 00Х0, 20см / 0, 79Х0, 39Х0, 08ин. - Фината изработка обезбедува практичност и издржливост, што е сигурно и практично. - Приврзокот САМ е изработен од убав материјал, кој може да ја издржи долготрајната употреба. - Приврзокот има лесна и компактна големина, што го прави пренослив за употреба кога работи како декор за приврзоци. - ОВОЈ декор САМ може да се користи за правење приврзоци за клучеви, ѓердани, приврзоци за училишни чанти, нараквици итн. - Можете да користите јаже преку резервираната дупка на приврзокот и да ја земете како висечки декор. Фината изработка обезбедува практичност и издржливост, што е сигурен И практичен Шарм Од Легура, Клучни Самостојни Привлечности, Приврзоци Од Декоративна Легура, Наоди за Изработка На Накит, Самостојни Приврзоци. Приврзокот САМ е изработен од убав материјал, кој може да ја издржи долготрајната употреба. Приврзокот има лесна и компактна големина, што го прави пренослив за употреба кога работи како декор за приврзоци. Овој декор САМ може да се користи за правење приврзоци за клучеви, ѓердани, приврзоци за училишни чанти, нараквици итн. Можете да користите јаже преку резервираната дупка на приврзокот и да ја земете како висечки декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент