• Новак
Вокер Издувни Гасови Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 2006 - СУЗУКИ ФОРЕНЗА, 2006 - СУЗУКИ РЕНО

Вокер Издувни Гасови Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 2006 - СУЗУКИ ФОРЕНЗА, 2006 - СУЗУКИ РЕНО

DEN 1976.96
Пристапност
Во достапна форма

Дизајнирани да одговараат, изведуваат и звучат како оригиналниот систем, резонаторите на Вокер користат прецизни технологии за подесување за да обезбедат одлични карактеристики на проток и звук во стилот на ОЕ. Фабричкиот ЗВУК КОРИСТИ решетки во стилот НА ОЕ (каде што е применливо) помагаат да се намали зрачениот шум за квалитетот на звукот во фабрички стил. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ од СКЛОПОТ НА РЕЗОНАТОРОТ Дизајниран да одговара, изведува и звучи како оригиналниот систем. СЕ СПРОТИВСТАВУВА На корозијата користи Издржлива алуминизирана челична конструкција и помага да се намали корозијата. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ Се Одликува со дебели прирабници во стилот НА ОЕ, хардвер и загради за јачина. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Одговара Изберете : 2006-2008 СУЗУКИ ФОРЕНЗА 4 Цил 2 Л 2006-2008 СУЗУКИ РЕНО 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент