• Новак
Пинцерман Квик Сече Ноктите Машина За Сечење

Пинцерман Квик Сече Ноктите Машина За Сечење

DEN 252.64
Пристапност
Во достапна форма

Променете ја формата на вашите вештачки нокти со помош на Машината За Сечење Нокти "Пинцерман Квик". Овој производ од нерѓосувачки челик лесно ги пресекува акрилните нокти без да ги пукне или оштети. Исечете ги ноктите на елегантни овали или стилски квадрати брзо и лесно со овој производ. За најдобра нега на ноктите, верувајте му на овој сечач да ги обликува вашите нокти. Сечилото е остро и лесно се менува, што ја прави оваа ставка задолжителна за секој комплет за нега на нокти. Пинцерман Квик Исечете Ја Машината За Сечење Нокти.

Главните карактеристики

Избор на клиент