• Новак
Инктастична Етана Гами Ме Сака Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастична Етана Гами Ме Сака Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Нашата прекрасна Етана пукаше од љубов..Достапно во Маици, врвови за пот, Ползавци, лигавчиња, фустани итн. Совршен подарок за слон за секој љубител на слонови! Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Etana Gammie Ме Сака Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Црвено 18 Месеци. Мојот Гами Ме Сака Жолт Слон Ѕвезди Новороденче Ползавец од Мали Заби. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. роденден сонцето повод едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент