• Новак
Фонвун Женска Вратоврска Боја Плус Големина Врвови Пуловер Со Долги Ракави Лабави Дуксери Зимска Блуза Виолетова XL

Фонвун Женска Вратоврска Боја Плус Големина Врвови Пуловер Со Долги Ракави Лабави Дуксери Зимска Блуза Виолетова XL

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Летен Клиренс За Заштеди 2022 Фонвун Женска Боја За Вратоврска Плус Големина Врвови Пуловер Со Долги Ракави Лабави Дуксери Зимска Блуза Виолетова (Тип А) Xlyowе Ви се допаднат обичните врвови ажурирани од Fonwoon. Изработен е од меки полиестерски и спандекс ткаенини. Се карактеризира со својот лабав стил и уникатен дизајн, давајќи им на луѓето многу модерно чувство. Овој врв е многу разноврсен и може да се носи секојдневно. живот, работа, одмор или датира, обезбедување на различни опции за вашата облека. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Нега на облека : Не заврткајте, Исушете во воздух, Миење Раце. Поради светлината и екранот, прифатлива е мала хроматска аберација. Фонвун Женска Блуза, Пуловер, Блузи, Дуксер, Маица. Премиум Ткаенина : Исклучително удобно опуштено вклопување, цврста боја, супер мека, лесна, дише и растеглива. Точно на големината : овој летен врв е тенок опремен, одржува форма на песочен часовник и ги покажува вашите облини. Прилики : Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка совршена за секоја случајна пригода. Лесно Чистење : ладно миење Во Машина во нежен циклус и сушење low.Do не железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент