• Новак
Совршен Летен Подарок

Совршен Летен Подарок

DEN 412.00
Пристапност
Во достапна форма

Совршен Летен Подарок! НА Продажба НЕГОАВЕЈ Висококвалитетни Жени 2023 Лето Лабава Обична Кошула Со Кружен Врат Со Кружен Врат Со Кратки ракави Зелена Легендер : Женска Метаријална : 95% Полиестер, 5% Spandex Color : Green Size : LPattern : шарен стил на Деколте за Печатење : стил На Тркалезен Ракав : Краток Ракавокојка : Совршен За потребите на женскиот летен фустан! Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите!Што добивате : 1 Компјутер Женска кошула НЕГОАВЕЈ летна Печатена Маица, бројни стилови и стилови само за да ги задоволите сите ваши потреби за летно облекување. Повод : Едноставен, шик и прекрасен врв за лето, можете да го спарите со фармерки или хеланки оваа маичка дише и одлична за носење цел ден. Дизајн : Класична маичка со кратки ракави со дизајн на странично разделување, отпечатена со Ленти. Погоден за сите типови на тело. Одликувајќи се со технолошка ткаенина што ја отстранува влагата што ве одржува удобно и суво. Материјал : материјал За Истегнување, дизајн со тркалезен врат, шик високо-низок крој, врвови во секојдневен стил, женски летни врвови, женски обични врвови за туника. Совршено е за сите сезони. Како да се мие : Рачно перење Или Машинско перење во ладна вода, висат за сушење.

Главните карактеристики

Избор на клиент