• Новак
Женски модни жени мода плус големина скалила исечена асиметрична блуза без асиметрична блуза врвови зимска облека за жени

Женски модни жени мода плус големина скалила исечена асиметрична блуза без асиметрична блуза врвови зимска облека за жени

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : XL US : 10 Велика Британија : 12 ЕУР : 40 Биста : 100см/39,37 '' Ваис : 89см/35.04 '' Должина : 55см/21,65 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 14 ЕУР : 42 Биста : 106cm/41,73 '' Ваиста : 95см/37,40 '' Должина : 56см/22.05 '' Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 16 ЕУР : 44 биста : 112cm/44.09 '' Ваист : 101cm/39.76 '' Должина : 57cm/22.44 '' големина : Xxxxl САД : 16 Велика Британија : 18 ЕУР : 46 биста : 118cm/46,46 '' половината : 107cm/42.13 '' Должина : 58cm/22.83 '' Големина : xxxxxl САД : 18 Велика Британија : 20 ЕУР : 48 биста : 125cm/49,21 ' „Полови : 113см/44,49“ должина : 59см/23,23 '' жени секси мода плус големина скалила исечена асиметрична блуза без ремен на врвовите на врвовите : 1. Феации : Обични врвови, врвот на печатење, обични врвови, лежерна облека, стилски и моден дизајн, моден дизајн, Летна и пролетна обична блуза. 2.Материјал : полиестер. Полиестерско влакно, направено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. 3. Повеќе секси и привлечно за носење. 4.окација : Обичен, Далиј, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен, лето и пролет. 5. Ве молиме Забелешка : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши за белината / линијата. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есен/пролет/лето Пол : Womenенски пригода : Обичен, Материјал : Полиестер Стил : Обичен, Модна должина : Редовен должина на ракавот : краток ракав како да се мие : ладно миење на рацете, виси или суво што го исушиш : 1 парчиња Womenените врвни кошули со долги ракави за жени. Фланелни кошули за жени. џемпери за жени. Кошули за жени. Yellowените од жолта долга ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент