• Новак
иопко плус големина блузи за жени Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Цврсти Лабави V Вратот Кошула Блуза Врвни женски врвови

иопко плус големина блузи за жени Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Цврсти Лабави V Вратот Кошула Блуза Врвни женски врвови

DEN 331.04
Пристапност
Во достапна форма

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД = = Големина : 4 = = Велика британија = = Големина : 8 = = ЕУ = = Големина : 34 = = Биста : 96cm/37.80 "= = ракав : 40cm/15.75 "= = Рамо : 40cm/15.75 "= = Должина : 72cm/28.35". Големина : М = = САД = = Големина : 6 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 10 = = ЕУ = = Големина : 36 = = Биста : 101см/39.76 "= = Ракав : 41см/16.14 "= = Рамо : 41см/16.14 "= = Должина : 73см/28.74". Големина : L = = САД = = Големина : 8 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 12 = = ЕУ = = Големина : 38 = = Биста : 106cm/41.73 "= = ракав : 42cm/16.54 "= = Рамо : 42cm/16.54 "= = Должина : 74cm/29.13". Големина : XL = = САД = = Големина : 10 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 14 = = ЕУ = = Големина : 40 = = Биста : 111cm/43.70 "= = Ракав : 43cm/16.93 "= = Рамо : 43cm/16.93 "= = Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL = = САД = = Големина : 12 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 16 = = ЕУ = = Големина : 42 = = Биста : 116cm/45.67" = = = Ракав : 44cm/17.32" = = Рамо : 44cm/17.32" = = Должина : 76cm/29.92" Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Цврсти Лабави V Вратот Кошула Блуза Топфеатури : тоа е изработена ОД МАТЕРИЈАЛИ,ТКАЕНИНАТА Е многу удобна ,Доволно Издржлива ЗА ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО носење специјалниот дизајн за Печатење ве прави ПОСЕКСИ И Попривлечна Пригода : На Отворено,на плажа,лето,забава,состаноци,дневна рекреација,дома многу кул за носење како е новата љубов,изјавата на љубовта! . Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Памук И ленен Модел : Цврста Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женска Маица Од 1 ПАРЧЕ. кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент