• Новак
Ткинг Мода Женски Летен Ден На Независноста Краток Ракав В - Вратот Печатени Врвови Обични Туника Кошули Блуза ВИНО XL

Ткинг Мода Женски Летен Ден На Независноста Краток Ракав В - Вратот Печатени Врвови Обични Туника Кошули Блуза ВИНО XL

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Црвена,Вино,Сина,Сива,Жолта Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : V-Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Резервоар; Блузи Стил : Секојдневна Сезона : Лето; Fall; Пролетна Пригода : ден на независноста, плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : ЖЕНСКИТЕ ВРВОВИ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД УДОБЕН И МЕК 95% ПОЛИЕСТЕР,5% СПАНДЕКС. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : жени 2023 летен ден на независноста печатени врвови со кратки ракави в-врат обични кошули со туника блуза удобност на половината удобни меки врвови. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Повод : овие женски врвови се најдобри подароци за одмор за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Совршен за секојдневно секојдневно, работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики. Сигурен сум дека ќе ви се допадне нашата облека!. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент