• Новак
Женски Маици Трендовски V Вратот Маица Ребрести Опремени Тесни Кратки Ракави Основни Плетени Врвот Блуза Маица За Жени

Женски Маици Трендовски V Вратот Маица Ребрести Опремени Тесни Кратки Ракави Основни Плетени Врвот Блуза Маица За Жени

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : V Вратот. Стил : Мода, Каузални Женски Кошули Долги Ракави 2 Т Кошули Со Кратки Ракави За Женски Ракави Табела Со Големина : . Големина : С Биста : 86см/33,86" Ракав : 17см/6,69" Рамо : 40см/15,75" Должина : 60см/23,62"Големина : М Биста : 92см/36,22" Ракав : 18см/7,09" Рамо : 41,5 см/16,34" Должина : 62см/24,41"Големина : Л Биста : 98см/38,58" ракав : 19см/7,48" рамо : 43см/16,93" должина : 64см/25,20"големина : xl биста : 104см/40,94" ракав : 20см/7,87" рамо : 44,5 см/17,52" должина : 66см/25,98"големина : xxl биста : 110см/43.31" ракав : 21см/8.27" рамо : 46см/18.11" должина : 68см/26.77" стил одговара со хеланки,Фармерки или шорцеви. Повод Погоден За Шопинг, Запознавање, Патување, Викенд Излегување, Секојдневно И Секојдневно Носење. Големина Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Лево За Детали За Големината. Материјал Полиестер Направен е Со Мека Ткаенина Што го Прави Поудобен Наспроти Роднините,може да се Носи Покрај Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент