• Новак
уублик Девојка Мајка Жени Летни Врвови Печатење Букви О-Вратот Краток Ракав Врвот Кошула За Денот На Мајката

уублик Девојка Мајка Жени Летни Врвови Печатење Букви О-Вратот Краток Ракав Врвот Кошула За Денот На Мајката

DEN 316.64
Пристапност
Во достапна форма

Мама Кошули За Жени / Специјални Подароци За Денот На Мајките / Најдобри Подароци ЗА МАМА ВИСОК КВАЛИТЕТ : Оваа Маичка За Печатење Со Мама Букви е мека на допир, удобна и дише ,која е направена со одлична памучна мешавина, удобна цел ден за носење.Оваа комбинација ги прави Обичните Маици Со Кратки Ракави добри по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. КАРАКТЕРИСТИКА : Женски Кошули со краток ракав, мама принт, класичен дизајн на тркалезен врат, смешна мама графичка кошула за печатење top.it е и едноставна и модерна, како одраз на вашата длабока љубов кон вашата мајка. ПОВОД : Оваа мајка кошули за жени совршен за повик, улица, канцеларија, дома, училиште, секојдневно носење, одмор, денот на мајките и thanksgiving.it изгледа одлично со пар фармерки, кои се и модерни и удобни. Совршен Подарок ЗА СИТЕ МАМА : Оваа мама маици е многу погодна за дами од сите возрасти. Можете да ја дадете на вашата мајка На Денот на Мајката, Денот На Благодарноста, Божиќ. И како подарок за вашите пријатели или сестри кои ќе бидат мајки. Големина : S Биста : 88cm/34.65" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 63cm/24.80" Големина : M Биста : 94cm/37.01" Рамо : 43cm/16.93" Должина : 69cm/27.17" Големина : L Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Должина : 71cm/27.95" големина : xl биста : 104cm/40.94" рамо : 48cm/18.90" должина : 72cm/28.35" големина : xxl биста : 110cm/43.31" рамо : 51cm/20.08" должина : 75cm/29.53" големина : xxxl Биста : 118cm/46.46" рамо : 53см/20.87" должина : 76см/29.92".

Главните карактеристики

Избор на клиент