• Новак
Пгерауг дуксери за жени Женски Дуксер Со Тркалезен Врат Врв Со Долг Ракав Симпатичен Пуловер Лабава Верзија Пуловер Џемпер женски врвови Со долги ракави А М

Пгерауг дуксери за жени Женски Дуксер Со Тркалезен Врат Врв Со Долг Ракав Симпатичен Пуловер Лабава Верзија Пуловер Џемпер женски

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

83 "Должина : 72см/28.62 "Должина : 76cm/29.73" Рамо : 50см/19. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Сцена : Оваа Блуза Е Совршена За Секојдневен Стил, Работна Канцеларија, Бизнис, Домашна Облека, Работа Дома, Секојдневна Облека Или Забава, Ноќно Излегување, Летни Или Зимски Одмори, Излегување, Нова Година, Враќање На Училиште, Уличен Изглед Итн.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.92" Женски Дуксери.23 " Должина : 74cm/29.69 "Ракав : 57см/22.26 "Ракав : 59cm/23. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.05" Должина : 68см/26.05" Ракав : 60cm/23. Големина : XL Биста : 118cm/46. Тип на шема : Печати Преголеми Дуксери Обичен Дуксер Со Кружен Врат Врвен Симпатичен Пуловер Лабава Верзија Пуловер Џемпер Материјал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Стил : Класичните Долги Ракави, Печатењето, Вратот На Екипажот, Краткиот Пуловер И Другите Уникатни И Модерни Дизајни Се Моите Омилени Клучни Карактеристики, Бидејќи Овие Карактеристики На Дизајнот Се Повеќе Актуелен Моден Тренд, Така Што Јас Овие Мода Може Да Ве Направи Попривлечни.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : М Биста : 106см/41. Женски Обичен Дуксер Со Кружен Врат Врвен Симпатичен Пуловер Лабава Верзија Пуловер Џемпер Карактеристики : Материјал : Полиестер, Лесен И Удобен Материјал, Грижете Се За Вашата Кожа.90" РАКАВ : 56см/22. Може Да Се Користи И За Многу Прилики И Може Да Се Даде Како Подарок За Себе Или За Пријател Или Член На Семејството. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. И она што те движи, не трогнува. Големина : Л Биста : 112см/44. Како Подарок : Оваа Кошула Е Направена Од Удобни И Материјали И Може Да Биде Совршено Поврзана Со Различни Видови Панталони Како Што Се Хеланки, Фармерки И Спортски Панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент