• Новак
B91XZ врвови за жени обични елек мода со низок рејтим без ракави, безвреден краток шпагети каиш врвови жени црвени, л

B91XZ врвови за жени обични елек мода со низок рејтим без ракави, безвреден краток шпагети каиш врвови жени црвени, л

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Врвовите за жени секси обични секси секси елек мода со низок рез без ракави, необични кратки шпагети ленти врвови на жени : лето, пролет. Пол Жена. Материјал : полиестер. Сезона : Лето, пролет. Пол Жена. Должина : Редовно. Fit : Поставете ја големината. Дебелина : Стандард. Метод на миење : Рачна миење ладно, виси или суво. Getе добиете : 1 PC Top Design : Top на резервоарот на квадратниот врат.Вомен летни врвови.Солид боја, страничен сплит лабав вклопување. Тоа е ласкаво и проточно за да го скриете стомакот што е погоден за која било форма на телото . натпревар : разноврсните врвови без ракави совршено со совршено со парови со совршено со совршено со фармерки, шорцеви, пакувања, здолништа, шорцеви за велосипеди и хеланки. Носете го сам или како слоевит изглед со кардигани во поладното време . пригода : Дневно секојдневно/ околу дома/ работа/ плажа/ одмор/ OOTD/ подароци/ грешки/ излегување, итн. Особено погоден за патувања во тропските услови . Облека Грижа : Машина или рака миење со ладна вода/висат или суво на линија/без белило. Забелешка : Бидејќи транспортот на долги растојанија, облеката може да се исцеди во пакувањето, ќе изгледа одлично по железо . ве молиме погледнете ја табелата со големина пред Нарачка. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не во секое време!.

Главните карактеристики

Избор на клиент