• Новак
Ловско Лето Блузи За Жени Со Долги Ракави В - Вратот Печатење Блуза Причинско-Последична Пуловер Џебови Блузи Црна

Ловско Лето Блузи За Жени Со Долги Ракави В - Вратот Печатење Блуза Причинско-Последична Пуловер Џебови Блузи Црна

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Мода Жена Со Долги Ракави В - Вратот Печатење Блуза Причинско-Последична Пуловер Џебови Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Врвови,Печатење,Копче,V-Врат,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Есенски секојдневни Врвови.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од Квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Овие Врвови За Печатење Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или Од Сезоната на опис : Season/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Јака : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени блуза големината На облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 68см/26.77 " Летни Блузи За Жени Мода Блуза За Печатење Со Долг Ракав Каузални Џебови За Пуловер Црни. Материјал : Полиестер. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Главните карактеристики

Избор на клиент