• Новак
Женска летна маица обична тркалезна врат врвови дами мулти-бои печатена чипка чипка кратка ракав блуза l

Женска летна маица обична тркалезна врат врвови дами мулти-бои печатена чипка чипка кратка ракав блуза l

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

натпревар : ласкави на која било форма на телото! Добро се совпаѓаат со хеланки, фустан, фармерки и шорцеви со високи половини за стилски летен изглед . Материјал : Полиестерс : топла розова, сина, светло сина, црна, белење : вратот на екипажот; тркалезна врата Должина : Краток ракавица : Тенкил : Слободно време, Боемска, Ретро , Europeseason : Summeroccasion : Дома, празник, вработување, патување, работна пакет вклучена : 1 блуза. Телото на блузата има лабава сечење што се движи со секој чекор што ќе го преземете.Нашиот концепт за дизајн е едноставен, удобен и модерен .

Главните карактеристики

Избор на клиент