• Новак
Губотаре Женски Маици Женски Долги, Кратки Ракави V Копче За Вратот Хенли Камо Леопард Блуза Обична Лабава Туника Маица, Црвена Л

Губотаре Женски Маици Женски Долги, Кратки Ракави V Копче За Вратот Хенли Камо Леопард Блуза Обична Лабава Туника Маица, Црвена

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Жените Мода Печати Ладна Рамо Маица Мрежа Долг Ракав Споени Блуза Блузи Жените Тенки Долги Ракави Кошула Тип : Печатење. Должина на ракавот : Долг Ракав. Декорација : Мрежа. Силуета : Лабава. Пол : Жени. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Мека и Лесна Ткаенина : ја прави оваа блуза со плус големина мека и еластична, а оваа туника со плус големина е лесна додека е доволно густа за да се загрее во студената сезона. Дизајн На Ленти За мешање во боја : Долги ракави со ленти за мешање во боја, што ја прави оваа кошула со плус големина раглан стилска и уникатна, а пресекот на полите добро ја разубавува кривата на телото. Туре До Големина Плус Големина : ние обезбедуваме стандардна плус Големина во паѓачката листа со големина, ве молиме изберете ја големината што обично ја носите. Лесно За Спарување Туника : Оваа плус големина туники за вратот на екипажот се совршени за да одговараат со вашите хеланки, фармерки, палто, јакни или друга облека што ви се допаѓа во fall, зима и пролет. Супериорна Услуга : Ако имате какво било прашање во врска со овој плус големина маички блузи, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе одговориме на вашите прашања и ќе ги решиме вашите проблеми што е можно побрзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент