• Новак
Тренингот Блузи За Жени Женски Кошули Краток Ракав Екипажот Вратот Блејзер Табот Ракав Светло Сина

Тренингот Блузи За Жени Женски Кошули Краток Ракав Екипажот Вратот Блејзер Табот Ракав Светло Сина

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.77 " Големина. Големина.28 "Рамо : 44cm/17.Жените Обична Маица Велигден Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузи Жени Обичните Маица Велигден Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блуза Блуза Карактеристики : 1.93" Должина : 69см/27.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Жените Обична Маица Велигден Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузи.32 " Должина : 70cm/27.75" Должина : 66см/25. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.98 " Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37. Еден Со Вградени Градници Долга Капчиња Теретана Црвена Кратка Тинејџерка Туркање Розова Без Грб Отворена Голема Биста Биста Игри Лаптопи Портокалова Асиметрична Работа Издувам Основни Атлетски Проѕирни Туники Носете Хеланки Мајчинство Бандана Чистење Чипка Тркачка Тинејџери Графички Раб Леопард Печатење Топла Обложена Ленена Градник Вратоврска Предна Опашка Алатка За Коса Светка Бел Бралет Ситни Потсмеваат Бендо Виолетова Извезена Зелена Боја.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.40 "Рамо : 40см/15.34 "Рамо : 42cm/16.37 "Рамо : 41см/16.14" Должина : 67см/26. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Материјал : Полиестер. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент