• Новак
Плус Големина Туника Блузи За Жени Маици Со Долги Ракави Обична Плисирана Блуза Цветни Печатени Хенли Кошули Со Дозвола За Копчиња

Плус Големина Туника Блузи За Жени Маици Со Долги Ракави Обична Плисирана Блуза Цветни Печатени Хенли Кошули Со Дозвола За Копчиња

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

40 "Должина : 72cm/28.92" Ракав : 67cm/26.17 " Големина.37 "Должина : 74см/29.77 " Големина.92" Ракав : 67cm/26.13" Ракав : 66см/25. Карактеристики : V Вратот Долги Ракави Дамаск Печатење Туника Врвот,Се Вклопуваат Лабава Блуза Кошула,Цветни Печати Долги Ракави Маица,Уникатен Модел На Печатење.28 " Ракав : 69см/27. Модна Мешавина : Лесна за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент