• Новак
Женски Маици Преголеми Вратоврска Боја Градиент Печатени V-Вратот Долг Ракав Врвот Градиент Ремен Патент Симпатична Маици За Жена

Женски Маици Преголеми Вратоврска Боја Градиент Печатени V-Вратот Долг Ракав Врвот Градиент Ремен Патент Симпатична Маици За

DEN 331.04
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 53.5 см/21.06" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 54см/21.26" Должина : 68см/26.77" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 112 CM/44.09" ракав : 55cm/21.65" должина : 70cm/27.56" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 56cm/22.05" должина : 72cm/28.35" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 128СМ/50.39" ракав : 57см/22.44" должина : 74см/29.13" женски тркалезен врат долг ракав обичен моден секојдневен Врв ИЗРАБОТЕН од МЕКА ТКАЕНИНА, ИЗДРЖЛИВ, растеглив и Дише, тој е одличен избор за облека.Стилски изложени детали за шиење на деколте, нежна, нежна и практична декорација на копчиња и Маичката со тенок фит ја истакнува фигурата на жената.Секојдневно носење, дом, работа, улична облека, забава, состаноци, одмор, шопинг, кафуле и други секојдневни прилики. Совршено се комбинира со ѓердани, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во топло време. ​ Може да се користи како основа за ветробран, јакна или кардиган за да се загрее во ладно време. ​Рачно миење во ладна вода, или миење во машината за перење на копчињата/висат или висат за да се исушат.Ве молиме проверете ја табелата со големини во описот на производот пред да купите. обични излегувања, облечени настани, деловна пригода. Материјал : модните блузи за Жени се направени со висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, мека, пријателска за кожата. Фетури : Секси v вратот блузи за жени,плус големина блузи Блузи, Работа Блузи За Жени Канцеларија. Лабавиот Дизајн на Врвови Од Туника може добро да го покрие вашиот стомак и да направи да изгледате потенок, одличен за фотографирање. одлично за секоја сезона. Прилика : блузи за жени совршени за секојдневна, канцелариска работа, патување, училиште, забава, плажа, секојдневно носење и летна облека. Лесно се совпаѓа со хеланки или шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент