• Новак
Базиреј Клиренс Женски Блузи Дуксер Со Долги Ракави Трендовски Печатење На Ноќта На Вештерките Лабави Блузи Хенли Обичен Пуловер Жолта Л

Базиреј Клиренс Женски Блузи Дуксер Со Долги Ракави Трендовски Печатење На Ноќта На Вештерките Лабави Блузи Хенли Обичен Пуловер

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Базиреј Клиренс Женски Блузи Дуксер Со Долги Ракави Трендовски Печатење На Ноќта На Вештерките Лабави Блузи Хенли Обичен Пуловер Жолта Л. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестернек Стил : Хенлипатерн : Ноќта На Вештерките Печатење Дебелина : Умерен Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Стил На Препи, Бохо Стил,. Повод : Секојдневен / Дома / Одмор . Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ноќ на вештерките; тиква; бонбони; слатка; џејк-о ' латерн; вештерка; пајакова мрежа; метла и отпечаток на духови, разновидна облека за избор. Женска Мода Ноќта На Вештерките Печатени Врвови Обични Копчиња Надолу Јака Долги Ракави Врвови. Повик Пуловер. Џемпери за ноќта на вештерките за жени; дуксери За Ноќта на Вештерките за жени; Јакни За Ноќта на Вештерките за жени; модна облека за ноќта на вештерките; плус големина дуксери за ноќта на вештерките за жени;. Овој Дуксер За Ноќта на Вештерките Прави Прекрасен Подарок За Себе И За Вашата Сакана За Ноќта на Вештерките или Дури И За Секојдневното Носење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент