• Новак
Dyegold Летни Врвови За Жени, Основни Кошули Со Кратки Ракави Маици Плус Големина Блузи За Жени Лабава Удобна Сад Писмо Печатење Патриотски Круг Вратот Туника Врвови

Dyegold Летни Врвови За Жени, Основни Кошули Со Кратки Ракави Маици Плус Големина Блузи За Жени Лабава Удобна Сад Писмо Печатење

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Кошули Со Кружен Врат,Блузи Со Кратки Ракави, Лабави Удобни врвови за маици, основно Печатење Со букви Во САД Патриотски 2023 облечени секојдневни врвови. одлично за носење со различни фармерки, шорцеви, здолништа, панталони и хеланки.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.Препорака за колокација : оваа женска бела кошула може да биде поврзана со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е совршена за работа или за сите форми на секојдневна употреба.Нега : машина или рачно перење со ладна вода/ закачете или исушете ја линијата/ без белило/ без хемиско чистење/ без железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент