• Новак
Женски Плус Големина Блузи Хенли V Копче За Вратот Маица Цветни Обични Блуза XXL

Женски Плус Големина Блузи Хенли V Копче За Вратот Маица Цветни Обични Блуза XXL

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

UDAXB Женски Плус Големина Блузи Henley V Вратот Копче Маица Цветни Повик Блуза XXL. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Brown Size : Xxlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : V Деколте Шема : Печатени Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Квалитетни Материјали : овие се изработени од пријателски Полиестер,цврст и издржлив, удобен за носење, нема да ја направат вашата кожа зелена, црвена или инчна. Пријателски за чувствителна кожа. Класичниот и едноставен дизајн е совршено добро со сите видови облека за секоја пригода, привлекувајќи го вниманието на сите. Повод : летна плажа, забава, одмор, свадбена забава, роденден, коктел, крстарење, вечерна забава. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши. Премиун Услуги На Клиентите-се надеваме дека нашите клиенти ќе добијат прекрасен Добро дизајниран сет на производи со разумна цена и одлична услуга за клиентите. Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било прашања, можеме да ви помогнеме брзо и Добро. Услуга по продажбата : Кога ќе го добиете производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ќе ве вратиме во рок од 30 дена потрудете се да ги направите работите исправни. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент