• Новак
Времето и времето на женско ниво на врвот

Времето и времето на женско ниво на врвот

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Femенка и опуштена, тоа е убавината на времето и нивото на Тру. Совршен топер за речиси секој изглед .. облечен или секојдневен. Ова е без напор додаток на вашата секојдневна гардероба. Исклучиво на. Материјал : 85% рајон/15% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер со копче за грб и клуч. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : peplum полите со засенчен акцент. Ниво на врвот за жените од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент