• Новак
Женски Резервоар Секси Срце Вратоврска Назад Халтер Халтер Култури Блузи И

Женски Резервоар Секси Срце Вратоврска Назад Халтер Халтер Култури Блузи И

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Резервоари И Ками Ограничени количини, ексклузивно за !Бебе Сино Секси Срце Оглавник Женски Резервоари И Женска Облека Женски Резервоари И Камисиза И Вклопување (инчи)Должина НА бистата на сад 2 XS 28.3 12.6 4 S 29.9 13 6 M 31.5 13.4 8/10 L 33.9 14 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Бебе Сина. Стил : Секси. Тип На Шема : Срце. Детали : Вратоврска Назад. Тип : Халтер. Деколте : Оглавник. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Високо Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 10% Еластан. Упатства за нега : Рачно перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Женска Облека Женски Резервоари И камис Блу S_US големина (4). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент