• Новак
Sksloeg Женски Блузи Плус Големина Ацтеките Етнички Печатење Ракав Блузи Crewneck Пуловер Врвот, Црна XXL

Sksloeg Женски Блузи Плус Големина Ацтеките Етнички Печатење Ракав Блузи Crewneck Пуловер Врвот, Црна XXL

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

56"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 41 биста : 114см/44.52" Ракав : 44см/17.88" рамо : 47,5 СМ/18,70" ракав : 46см/18,11" Должина : 72см/28,35"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47,24" РАМО : 49СМ/19,29" ракав : 47см/18,50" должина : 74см/29,13"Карактеристики : секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм И ВИТАЛНОСТ, ДОДАДЕТЕ ЧУВСТВО НА ЕЛЕГАНЦИЈА И Стил.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.

Главните карактеристики

Избор на клиент