• Новак
Женска Долна Облека Чипка Бодидол Долна Облека Ноќна Облека Проегирна Облека За Спиење Фустан

Женска Долна Облека Чипка Бодидол Долна Облека Ноќна Облека Проегирна Облека За Спиење Фустан

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Детали : *Големина На Ознака : М-2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XLBustcm84-8888-9292-9696-100inch33.1-34.634.6-36.236.2-37.837.8-39.4 Waistcm68-7272-7676-8080-84inch26.8-28.328.3-29.929.9-31.531.5-33.1 Hipcm92-9696-100100-104104-108inch36.2-37.837.8-39.439.4-40.940.9-42.5 Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ткаенина На Предметот : Спандекс* Боја На Предметот : Црвена/Виолетова/Сина/Црна (како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : ● Женска Долна Облека Чипка Долна Облека Ноќна Облека Проегирна Облека За Спиење* Содржина На Пакетот : 1*Фустан (Не Се Вклучени Додатоци)Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Женска Долна Облека Чипка Бодидол Долна Облека Ноќна Облека Проегирна Облека За Спиење Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент