• Новак
Ригаи Високи Еластични Мазни Женски Гаќички За Кревање Колкови Едноставни Ледени Свилени Беспрекорни Гаќички,Боја НА Кожа, 2XL

Ригаи Високи Еластични Мазни Женски Гаќички За Кревање Колкови Едноставни Ледени Свилени Беспрекорни Гаќички,Боја НА Кожа, 2XL

DEN 224.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Беспрекорна ледена свилена ткаенина им овозможува на нашите жени долна облека да имаат добра дише, висока еластичност, соодветна мекост и апсорпција на пот.Поради растегливиот дизајн, гаќите се удобни за носење. Тоа го прави сигурни дека вашата нежна кожа не ќе му наштети, бидејќи на мек дизајн.Женските гаќички се изработени од најлонски материјал, кој е мазен, здрав и нема да ја иритира кожата.Постојат големини НА М, Л, XL,2 XL, 3 XL за ваша референца. Одлично е за секојдневно носење, романтичен момент, секојдневно носење итн.Име на ставка : Женски Гаќички : Најлонстил : Сексигендер : Женска Големина Тип : Редовен Тип На Половината : Среден Струк Карактеристики : Апсорпција На Влага, Беспрекорна, Мазна Големина Детали : Големина : М, Половината : 56см-65см/22"-25,6", Колк : 80см-85см/31,5"-33,5", Предложена Тежина : 40кг-50 Кг (Прибл.) Големина : Л, Половината : 60см-70см/23,6 " -27,6", Колк : 85см-90см/33,5 " -35,4", Предложена Тежина : 50кг-60кг (Прибл.) Големина : XL, Половината : 64cm-75cm/25.2 " -29.5", Колк : 90cm-100cm/35.4 " -39.4", Предложи Тежина : 60kg-67.5 кг (Прибл.) Големина : 2 XL, Половината : 68cm-85cm/26.8 " -33.5", Колк : 100cm-110cm/39.4 " -43.3", Предложи Тежина : 67.5 кг-72.5 кг (Прибл.) Големина : 3 XL, Половината : 72cm-95cm/28.3 " -37.4", Колкот : 110cm-125cm/43.3 " -49.2", Предложи Тежина : 72.5 kg-80kg (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 Х Женски Гаќи Беспрекорната ледена свилена ткаенина им овозможува на нашите жени долна облека да имаат добра дише, висока еластичност, соодветна мекост и апсорпција на пот. Поради растегливиот дизајн, гаќите се удобни за носење. Тоа го прави сигурни дека вашата нежна кожа не ќе му наштети, бидејќи на мек дизајн. Женските гаќички се изработени од најлонски материјал, кој е мазен, здрав и нема да ја иритира кожата. Постојат големини НА М, Л, XL,2 XL, 3 XL за ваша референца. Одлично е за секојдневно носење, романтичен момент, секојдневно носење итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент