• Новак
Боја Сон Виолетова Школка Рака Крпи Кујна Бања Виси Крпа Брзо Сува Мека Апсорбирачки Микрофибер Крпи

Боја Сон Виолетова Школка Рака Крпи Кујна Бања Виси Крпа Брзо Сува Мека Апсорбирачки Микрофибер Крпи

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

●ГОЛЕМИНА : 18, 2х14инч/46, 2х35, 5см. Велкро дизајн на врвот да висат во кујната, детска соба, бања, ѕид, вратата на фрижидерот, канцеларија и каде сакате. ●Висококвалитетен материјал : Изработен од врвно микрофибер корално руно, кујнскиот пешкир е лесен, дише, апсорбира пот и refreshing.No исчезнување, без кадифе, мека и пријателска за кожата. Не е лесно да се гребе домаќинството како чаши, чаши, шалтери, чинии, садови, маси, стакло, автомобили итн. ●Ефективни Пријатели За Чистење : супер абсорбента материјал го прави да не остава влакненца и капка кога правите чистење. Идеален за чистење спална соба, кујна, дневна соба, бања. Лесен за чистење и сушење за машина за перење или миење раце. ●Повеќекратна употреба : уникатната технологија за печатење ја прави погодна за секоја occasions.It може да работи добро како подарок за декорација за добредојде на празниците што доаѓаат Како Што се Роденден, Забава За Загревање На Домот, Божиќ, Нова Година, Роденден, Денот на Вљубените итн. Боја Сон Виолетова Школка Рака Крпи Кујна Бања Виси Крпа Брзо Сува Мека Абсорбента Микрофибер Крпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент