• Новак
Алатка За Обликување на керамика, Алатка За Резба На Керамика, Црвена Гумена Боја Со Голема големина За Глинена Скулптура Керамика За Обликување На Резба

Алатка За Обликување на керамика, Алатка За Резба На Керамика, Црвена Гумена Боја Со Голема големина За Глинена Скулптура Керамика

DEN 255.68
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1. Издржлив силиконски пенкало главата ви дава комбинација на контрола и . 2. Нежен и мал, удобен за употреба. 3. Отстранете ги отпечатоците од прсти на површината на производот од глинена скулптура. 4. Мазната површина на рачката нема да ве натера да доживеете напрегање во раката со долгорочен цртеж. 5. Погоден за резба, обликување, глинена скулптура, моделирање итн. Спецификации : Материјал : дрво, Силиконска Боја : Должина На црвено гумено пенкало : 18см/7.1 Во Должина На Главата на Пенкалото : 2,5 см/1,0 Во Тежина : Прибл. Пакетот 75г вклучува : 5 х Гумен Врв Боја Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Издржлив силиконски пенкало главата ви дава комбинација на контрола и . Нежен и мал, удобен за употреба. Отстранете ги отпечатоците од прсти на површината на производот од глинена скулптура. Мазната површина на рачката нема да ве натера да доживеете напрегање во раката со долгорочен цртеж. Погоден за резба, глинена скулптура.

Главните карактеристики

Избор на клиент