• Новак
Вода Затка Туш Бариера Силиконски Бања Кујна Кат Задржување Лента Сам, транспарентен

Вода Затка Туш Бариера Силиконски Бања Кујна Кат Задржување Лента Сам, транспарентен

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .* Долгиот, флексибилен дизајн создава секакви форми .*Туш бариера и задржување систем држи вода во внатрешноста на прагот.* Идеален за тушеви без виткање и други области каде што треба да се содржи вода .*Овој производ доаѓа со самолеплив, лесен за инсталирање,, тој е близу до земјата и нема да истекува вода.Спецификации : Материјал : силиконска боја : бела/црна/транспарентна/сива висина : 30мм должина : 120мкако да се користи : 1. Избришете ја водата и прашината на подот.2. Одредување на положбата на лентата за задржување вода и означете ја со пенкало на земја.3. Отстранете го лепилото и инсталирајте ја водената бариера во означената положба.4. Запечатете ги гумените ленти во положбата каде што двата краја на лентите за задржување на водата се во контакт со идот.Пакетот Содржи : 1 х вода бариерноти : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за Податоците Вода Затворач Туш Бариера Силиконски Бања Кујна Кат Задржување Лента Сам.

Главните карактеристики

Избор на клиент