• Новак
Џоус Пижами Комплети За Женски Секојдневни Облеки, Женски Леопард Печатење V Вратот Врвот И Шорцеви Мека Облека За Спиење Дами Дневна Pjs Поставува Со Џебови

Џоус Пижами Комплети За Женски Секојдневни Облеки, Женски Леопард Печатење V Вратот Врвот И Шорцеви Мека Облека За Спиење Дами

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Женски Врвни Шорцеви Со Леопард Со Кратки ракави, Дводелни Сет Карактеристики : Убави врвови за подароци за вас и вас. Дизајнот на вратот ве прави попривлечни . Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. производство. Постојат модерни врвови со кратки ракави.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандексиза : вистинска големина метод на перење : машина за перење повод : Дневно, покажете го случајот, сезона на забави : пролет, лето, 1 Компјутер Женски врвови и кратки димензии.USUKEUBust Sleeve Waist Length XLX-Големи 101440112cm/44.09"17cm/6.69 " 76cm/29.92"63cm/24.80" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09 "Ракав : 17cm/6.69" Половината : 76cm/29.92 "Должина : 63cm/24.80" € Големина-Совет Големина Табела значи тип на тело опсези за жени, тие се за општо водство само. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. Ве молиме изберете една поголема големина ако вашето тело е стандардно. Ве молиме изберете Две поголеми димензии ако сте пополни и посекси. ●Материјал : Женските 2 Парчиња облека се изработени од Мека Удобна и дише ткаенина. Бидете удобни и опуштени цел ден. Новиот стил што тече ве прави симпатични и модни во текот на секојдневниот живот. Исто така, секојдневен лесен лабав класичен и погоден за пролет лето fall. ●Секојдневен Дводелен Комплет : овој салон вклучува удобен врв и панталони со висок струк. и двете се дизајнирани во едноставно цврст / печатен и основен дизајн, и тие никогаш нема да излезат застарени. тие можат да ви обезбедат максимална удобност, и ова дефинитивно мора да го имаат љубителите на облеката. Прилика : еднобојна / печатена женска облека облека За Сет за секојдневна, домашна, дневна, тренингот, работа, канцеларија, улица, спортска облека. Покрај тоа, тој е исто така совршен подарок за фестивал, роденден, меден месец, денот на благодарноста или која било годишнина. ●Нега За перење За најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачување или сушење на линија. Не избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент