• Новак
Шарени Метални Врски Леб Бонбони Торба Врски За Роденден Свадба Партија

Шарени Метални Врски Леб Бонбони Торба Врски За Роденден Свадба Партија

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис r. r.Овие прекрасни метални врски се погодни за кеси за бонбони, кеси за забави, занаети, подароци, колачиња, пакување леб. Содржат метален материјал, лесно се обликуваат, но не се лесни за стареење. Тие имаат широк спектар на апликации во секојдневниот живот. Додадете убав, празничен, сјаен допир на торбите за подароци.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црвена . р. - Материјал : ПЕТ+алуминиум.р. - Големина : Околу 10 х 0,3 х 0,05 см.р. - Изработен Од еколошки пет пластика и железна жица материјал.р. - Погоден За целофански кеси, кеси за бонбони, чанти за забави, занаети, подароци, канцелариски материјал итн.р. - Текстурата е мека, лесна за врзување и одврзување. Додадете убав, празничен, сјаен допир на торбите за подароци.р. - големата количина на овој производ е доволна за употреба . r. r. - Топол совет : Почитуван купувач, поради ефект на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и сл . , може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Изработени од еколошки пет пластика и железо жица материјал. / Погоден за целофански кеси, кеси за бонбони, чанти за забави, занаети, подароци, канцелариски материјал итн. |Текстурата е мека, лесна за врзување и одврзување. Додадете убав, празничен, сјаен допир на торбите за подароци. |Големата количина на овој производ е доволна за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент