• Новак
Боја Борови Рефил

Боја Борови Рефил

DEN 329.44
Пристапност
Во достапна форма

Прекрасно забавно, нашиот пакет за полнење борови шишарки во боја, во 48 или 78 парчиња, е уникатен начин да додадете боја на вашиот камин, камперски оган или оган. Само фрлете третиран боров конус во боја во пламенот и гледајте ја магијата - ќе бидете изненадени од зелениот и синиот пламен што го произведуваат овие борови шишарки во боја. Секој од млад до стар ќе добие удар од нашите борови шишарки во боја-нашите борови во боја во украсна корпа, исто така, прават одличен, уникатен подарок за пријателите, членовите на семејството или соработниците. Долго горење и убаво, овие полнења со борови шишарки во боја се одличен, достапен начин за подобрување на пламенот во вашиот камин во студена зимска ноќ. Направете го нашиот пакет за полнење борови шишарки во боја дел од вашата празнична или зимска сезона. Супер лесен за употреба-фрлете ги овие третирани борови шишарки во постоечки оган за пријатно, привлечно искуство за кое ќе зборува целото семејство. Не пропуштајте ги нашите други уникатни и достапни украсни предмети за одмор во Мајлс кимбал. Многу од нашите предмети се ексклузивни за нашиот бренд. Третирани боја бор конус пополнување. Достапно во било кој 48-компјутер. или 78-компјутер. наполнете. Лесен за употреба-фрлете во постоечки оган и гледајте како се менуваат боите. Идеален за камперски огнови, за огнови или за камини. Купете ги нашите обоени борови во украсна корпа овде.

Главните карактеристики

Избор на клиент