• Новак
Ткаенина од лажица-Small Small Од Мал Обем Црна Бела Задебелена Линија Отпечатена На Модерна Ткаенина Од Дрес Масна Четвртина-Модна Облека За Облека со 4-Насочно Истегну

Ткаенина од лажица-Small Small Од Мал Обем Црна Бела Задебелена Линија Отпечатена На Модерна Ткаенина Од Дрес Масна Четвртина-Модна

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Black Кавгаџии Црно-Бела Клекната Ткаенина Отпечатена од ткаенина Од Лажица Бтиспунгла е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички извори. Нашиот уникатен процес на барање значи дека можете да го најдете совршениот дизајн и да го испечатите по нарачка на вистинската ткаенина за вашиот проект! Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба! Модерен Дрес Масти Четвртина Намалување. 95% полиестер, 5% спандекс дрес плетена ткаенина со 4-насочно истегнување и чувство слично на памук. Совршен за маици, блузи за резервоари, фустани, макси здолништа, ленти за глава, шалови и облека за бебиња. Дизајн Од : Каризмитдизајни. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Главните карактеристики

Избор на клиент