• Новак
Фрески алатки Метал Сечење Умира МАТРИЦА САМОСТОЈНО Бележење Втиснување Албум Хартија Картичка Занает H

Фрески алатки Метал Сечење Умира МАТРИЦА САМОСТОЈНО Бележење Втиснување Албум Хартија Картичка Занает H

DEN 233.44
Пристапност
Во достапна форма

Ново Сечење Метал Умира МАТРИЦА САМОСТОЈНО Втиснување Албум Хартија Картичка Занает Опис : Состојба : 100% Сосема Ново Количество : 1 парчиња големина : О : 63х43мм; Б : 100х90мм; Ц : 65ммх114мм Д : 87х113мм; Е : 81х79мм; F : 33mmx30mm;39mmx35mm;44mmx41mm,G : 85mmx105mm,H : 83mmx112mm,I : 105x97mm;J : 51 X60mm;K : 86*32.5 mm;L : 139*122mm;M : 93x123mm Material : јаглероден челик боја : Сребренпоради разликата Помеѓу Различните Монитори,Сликата Може да не ја Одразува Вистинската Боја на Предметот. Благодарам! Пакет вклучени : 1 Компјутер Бележник Сечење. Ново Сечење Метал Умира МАТРИЦА САМОСТОЈНО Втиснување Албум Хартија Картичка Занает Опис : Состојба : 100% Сосема Ново Количество : 1 парчиња големина : О : 63х43мм; Б : 100х90мм; Ц : 65ммх114мм Д : 87х113мм; Е : 81х79мм; F : 33mmx30mm;39mmx35mm;44mmx41mm,G : 85mmx105mm,H : 83mmx112mm,I : 105x97mm;J : 51 X60mm;K : 86*32.5 mm;L : 139*122mm;M : 93x123mm Material : јаглероден челик боја : Сребренпоради разликата Помеѓу Различните Монитори,Сликата Може да не ја Одразува Вистинската Боја на Предметот. Благодарам! Пакет вклучени : 1 Компјутер Бележник. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент