• Новак
Паметна Брава За Влезната Врата, Безбеден Брз Аларм За Слаба Батерија Заклучување На Стаклена Врата Со Отпечаток Од Прст Со Клуч За Двојна Врата За Продавници

Паметна Брава За Влезната Врата, Безбеден Брз Аларм За Слаба Батерија Заклучување На Стаклена Врата Со Отпечаток Од Прст Со

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Паметни Влез Заклучување на Вратата, Безбедно, Брзо слаба Батерија Аларм Отпечаток Стакло Заклучување на Вратата со Копче за Двојно Вратата за Stores Specification : Предмет Тип : Стаклена Врата Заклучување Body Material : Акрил, ABSUse : Погоден за Стаклени Врати Дрвени Врати со Или без Врата Frame Operating Напон : ВЛЕЗ : DC 6 VBackup Напојување Напонот : Микро USB Интерфејс Напојување : DC5-7 VSuitable за Отпечатоци Тип на Сензор : полупроводнички законот за Sensor Password Тастатура : Осетлив на Допир Keyboard Number на Копчињата : 12 Копчињата 0-9, # Копче за да го Потврдите, х Копчето за да Cancel Language Режим : Кинески Глас Navigation Static Актуелни : Е помало или еднакво на 70u ADynamic Струја : Помала или еднаква на 300m ADrive Излез : DCDrive Капацитет : 300m ALow Напон Аларм Напон : Помала или еднаква на 4.8 V Напојување Напонот Пониски Од Стандардните 80 +5% Побарано Батеријата Е Dead Adaptable Картичка Тип : IC Card Attendance Евиденција : 10000 Working Температура : -25 степени целзиусови степени - +65 целзиусови степени Складирање Температура : -40 целзиусови степени - +80 целзиусови степени Работна Влажност : 5-95% Не Condensation Single Лозинка : 1000 Single Картичка : 1000 Single Отпечаток : 100 Battery Тип : 4 x AA без Пакет Листа : 1 x Стаклена Врата Заклучување Body1 x Средно Lock2 x Менгеме Plate2 x Sticker2 x IC Card8 x Screw2 x Key1 x Трим Cover1 x Упатството Забелешка : не се стави производот во средина што е премногу корозивен, влажни или топла. [Отклучување На ИЦ Картичка] оваа стаклена брава на вратата поддржува отклучување НА ИЦ чип, индукцијата на лесен допир може да ја отвори бравата, кога ќе се изгуби иц картичката може да се отстрани од бравата на вратата. [Без Инсталација За Дупчење] заклучување Со Лозинка за Отпечатоци со помош на инсталација на клип, без често дупчење, стаклен раб на вратата во телото на бравата фиксирано, лесно да се заврши инсталацијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент