• Новак
Свири Серхио Асад Соло Гитара Работи

Свири Серхио Асад Соло Гитара Работи

DEN 447.20
Пристапност
Во достапна форма

Многумина од Нас знаат За Браќата Асад, Серхио и Одаир Осад-веројатно најдоброто гитарско дуо досега. Некои од нас знаат и за огромните таленти за уредување и компонирање На Серхиос. По многу консултации И заедничка работа, Алекси Вијана го изведува целиот Серкот;. гсп рец-барнсајд. 2005. Свири Соло Гитара Серхио Асад.

Главните карактеристики

Избор на клиент