• Новак
12 Зелен Бор Вештачки Х-мас Венец-Неосветлен

12 Зелен Бор Вештачки Х-мас Венец-Неосветлен

DEN 377.44
Пристапност
Во достапна форма

Традиционалниот вештачки зелен боров венец е подготвен за вашите сопствени лакови или други украси. Неосветлено не е потребно склопување-венецот доаѓа во 1 парче.96 Совети само за внатрешна употреба.Димензии : 12" дијаметар (мерено од најоддалечениот врв до најоддалечениот врв преку венецот).Материјал(и) : пластика 12" Зелен Бор Вештачки Х-мас Венец-Неосветлен.

Главните карактеристики

Избор на клиент