• Новак
Нортлајт во. Неосветлен Вештачки Комерцијален Канадски Бор Божиќен Венец

Нортлајт во. Неосветлен Вештачки Комерцијален Канадски Бор Божиќен Венец

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Со дијаметар од 5 стапки, Северозападниот дел 60 инчи. Неосветлен Вештачки Комерцијален Канадски Бор Божиќен Венец е идеален за украсување комерцијални простори или големи станбени ентериери или екстериери. Венецот има буен, целосен изглед со 800 реални пвц врвови и има тешка метална рамка за бесење без напор. Димензии : 60 дијамант. во. Изработени од пвц и метал. Тешката метална рамка го поедноставува висењето. 800 реални совети. Погоден за внатрешна или надворешна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент