• Новак
Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Група Скица Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Група Скица Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој Тренд Меѓународниот Дизни Тим Бартон Е Кошмарот Пред Божиќ - Група Скица Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред Божиќ - Група Скица Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Главните карактеристики

Избор на клиент