• Новак
Опасен Сум Маица Со Долги Ракави За Возрасни

Опасен Сум Маица Со Долги Ракави За Возрасни

DEN 316.80
Пристапност
Во достапна форма

Оваа спортска кошула има "Јас Сум Опасен" на предната Страна На Маица Со Долги Ракави За Возрасни. Снимено вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Дише 6,1 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Печатени ВО САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент